Výsledky testů v Jerezu (10. 2. - 13. 2.)

10. února 2011 v 17:55 | Jirka |  Výsledky F1
Výsledky 1. dne testů v Jerezu:
P.JezdecTýmČasZtrátaKola
1Felipe MassaFerrari1:20.709-101
2Sergio PérezSauber1:21.4830.77494
3Mark WebberRed Bull1:21.5220.81394
4Daniel RicciardoToro Rosso1:21.7551.04631
5Lewis HamiltonMcLaren1:21.9141.20558
6Jaime AlguersuariToro Rosso1:22.6891.98042
7Adrian SutilForce India1:23.4722.76328
8Vitalij PetrovRenault1:23.5042.79557
9Nico RosbergMercedes1:23.9633.25467
10Jarno TrulliLotus1:24.4583.74954
11Timo GlockVirgin1:25.0864.37742
12Pastor MaldonadoWilliams1:34.96814.25914

Výsledky 2. dne testů v Jerezu:
P.JezdecTýmČasZtrátaKola
1Michael SchumacherMercedes GP1:20.352-112
2Felipe MassaFerrari1:20.413  0.061116
3Jenson ButtonMcLaren1:21.009  0.65769
4Jaime AlguersuariToro Rosso1:21.214  0.86272
5Mark WebberRed Bull1:21.613  1.261113
6Adrian SutilForce India1:21.780  1.42873
7Sergio PérezSauber1:21.857  1.50556
8Timo GlockVirgin1:22.208  1.85657
9Vitalij PetrovRenault1:22.493  2.14165
10Pastor MaldonadoWilliams1:22.591  2.23938
11Jarno TrulliLotus1:23.216  2.86440

Výsledky 3. dne testů v Jerezu:
P.JezdecTýmČasZtrátaKola
1.Nick HeidfeldRenault1:20.361-86
2.Fernando AlonsoFerrari1:20.4930.132131
3.Michael SchumacherMercedes1:21.0540.693114
4.Lewis HamiltonMcLaren1:21.0990.73836
5.Kamuj KobajašiSauber1:21.2420.88184
6.Sebastian VettelRed Bull1:21.5741.21398
7.Sebastien BuemiToro Rosso1:21.6811.32092
8.Heikki KovalainenLotus1:21.7111.35061
9.Rubens BarrichelloWilliams1:22.2271.86699
10.Paul di RestaForce India1:22.9452.58464
11.Jérôme d'AmbrosioVirgin1:25.4715.11072

Výsledky 4. dne testů v Jerezu:
P.JezdecTýmČasZtrátaKola
1.Rubens BarrichelloWilliams-Cosworth1,19.832-103
2.Kamuj KobajašiSauber-Ferrari1,20.6010.76986
3.Fernando AlonsoFerrari1,21.0741.242115
4.Sebastien BuemiToro Rosso-Ferrari1,21.2131.38190
5.Bruno SennaRenault1,21.4001.56868
6.Heikki KovalainenLotus-Renault1,21.6321.80043
7.Nico RosbergMercedes1,22.1032.27145
8.Sebastian VettelRed Bull-Renault1,22.2222.39090
9.Jenson ButtonMcLaren-Mercedes1,22.2782.44670
10.Jérôme d'AmbrosioVirgin-Cosworth1,22.9853.15345
11.Paul di RestaForce India-Mercedes1,23.1113.27999
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama