Felipe - 500 mil Granja Viana

6. prosince 2009 v 20:59 | Jirka |  Felipe Massa
Felipe Massa zažívá úspěšný motokárová návrat. Po minulý triumfu ve Florianapolise uspěl i v dalších prestižních závody Granja Viana 500.

Závodník týmu Ferrari vytvořil v rámci akce na 500 mil vítězný tým společně s testovacím pilotem Renaultu Lucas di Grassi a zástupcům série silničních aut Juliem Campos. Pro Massu jednalo o druhé vítězství v Granja Viana, přičemž premiérovo tam uspěl ještě v roce 1997, kdy mu bylo 16 let.

"Myslím si, že toto vítězství jsme si plně zasloužili. Vedli jsme totiž od startu," zhodnotil Massa. "Podařilo se nám vytvořit silný tým, který si udržoval kvalitní rychlost během celých závodů. Rád bych poděkoval manažerovi týmu Renatovi Marlines za perfektní motokáru a výborných kolegů."

"V posledních měsících jsem trávil hodně času před televizorem a nebylo jednoduché sledovat závody F1 v televizi. Snil jsem o návratu a jsem velmi rád, že se mi v motokárách daří hned po návratu za volant. Výsledky z Florianapolisu a Granja Viana si vážím, protože se zrodily v náročné konkurenci. "

Druhé místo obsadila sestava, v níž nechyběl bývalý závodník F1 Ricardo Zonta. Jeho tým ztratil na Massovi výběr dvě kola. Třetí místo obsadili Rubens Barrichello s Tonym Kanaan.
(zdroj: fmassa-gallery.sosugary.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama